Jak nakupovat

Eshop Zdaleka.cz je rodinný podnik, o který se stará rodina Jehličkových. Rodiče se starají o distribuci a o komunikaci s Vámi, syn Marek cestuje po světě a vybírá pro Vás v exotických krajích věci, které by se Vám mohly líbit. Většina zboží, které u nás můžete koupit, je dílem lidských rukou. Každý kus je proto svým způsobem originál. Fotografie zboží jsou ilustrační - není možné zachytit všechny drobné odlišnosti jednotlivých kusů. Je proto možné a dokonce velmi pravděpodobné, že kus, který dostanete, se může v určitých jemných detailech jako je odstín barvy či drobná odchylka tvaru či symbolu, lišit od toho, který vidíte na webu. Pokud se Vám dodané zboží nebude líbit, rádi Vám jej vyměníme nebo Vám vrátíme peníze.

Lidské ruce také nejsou neomylné a občas dělají chyby. Vadné kusy vůbec nezařazujeme do prodeje nebo na chybu upozorníme předem a nabídneme zboží s výraznou slevou. Pokud něco přehlédneme nebo se zboží poškodí cestou k Vám, samozřejmě Vám zboží rádi vyměníme nebo Vám vrátíme peníze - podle toho, čemu dáte přednost. Nejdůležitější je pro nás Vaše spokojenost a to, abyste se o nákupy na Zdaleka.cz rádi dělili se svými přáteli a mohli jste nás s radostí doporučit.

Prostudujte si prosím Obchodní podmínky, Poučení o právu na odstoupení od smlouvy a pokud to bude třeba, využijte Formulář pro uplatnění reklamace či Formulář pro odstoupení od smlouvy.

Děkujeme Vám za náštěvu našeho eshopu a těšíme se na další :)

S přáním krásného dne a skvělých zážitků na Vašich cestách,

Marek Jehlička, majitel Zdaleka.cz